Meble z funkcjami relaks do kina domowego

Technika idzie szybko do przodu. Rzutniki czy nagłośnienie kinowe staje się coraz bardziej dostępne. Posiadając odpowiednią ilość gotówki możemy wyposażyć swoją salkę kinową dającą wrażenia wizualne i słuchowe praktycznie takie same jak w kinie. Pewnie efektu kina się nigdy nie osiągnie chociażby ze względu na wielkość sali kinowej i ekranu. W prywatnym kinie domowym jest jednak coś co może zdecydowanie być lepsze niż w kinie tradycyjnym – meble. Prezentujemy tutaj system mebli skórzanych Home Cinema, który jest zaprojektowany specjalnie do tego typu pomieszczeń przeznaczonych do oglądania filmów czy słuchania muzyki.

Meble Home Cinema składają się z kilku elementów, które możemy praktycznie dowolnie konfigurować aby dopasować je do pomieszczenia i naszych potrzeb. W przeciwieństwie do innych naszym kolekcji mebli przeznaczonych głównie do pokojów gościnnych seria mebli Home Cinema pozwala wyposażyć KAŻDE siedzisko w funkcję rozkładania typu relax. Może to być funkcja rozkładana manualnie bądź elektrycznie.

W naszym firmowym salonie meblowym w Jankach prezentujemy przykładową czteroosobową kanapę z siedziskami rozkładanymi zarówno manualnie jak i elektrycznie oraz z dwoma segmentami z miejscami na napoje i ze schowkami w podłokietnikach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy również firmy zajmujące się montażem sprzętu audio-video do sal kinowych.

warszawa-meble-kinowe Homecinema-janki

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s